6 věcí, které vám předáme s každým balíčkem
 

6 věcí, které vám předáme s každým balíčkem

1. Balíček je váš. A proto nad ním u nás máte absolutní kontrolu

Stačí se přihlásit do DPD Kurýra a budete mít před sebou všechny informace o balíčku i možnosti, jak si přizpůsobit doručení. Na mapě uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres mu zbývá, než k vám dorazí. Ve větších městech si můžete den dopředu vybrat dobu, kdy na kurýra budete mít čas.

Ještě v den doručení si také můžete přidat záložní adresu. Pokud přesměrujete balíček na vzdálenější adresu, přivezeme vám ho další pracovní den.

2. Víme, že váš čas je drahý. A proto doručujeme na hodinu přesně

Všechno to začne tím, že si objednáte trošku radosti na internetu. E-shop vám ji zabalí do balíčku a předá do našich rukou. My vám ho přivezeme do druhého pracovního dne od vyzvednutí v e-shopu.

V den doručení vám dáme vědět jednohodinové rozmezí, kdy kurýra čekat. Pokud vás nezastihneme na první pokus, nic se neděje. Balíček se vám pokusíme doručit ještě dvakrát.

3. Rosteme, a tak jsme vám na dosah

Už v e-shopu si můžete vybrat výdejní místo, kde si (třeba cestou domů z práce) balíček vyzvednete. V ČR dnes najdete přes 130 výdejních míst DPD, tzv. Pickupy a další stále přibývají.

Svůj balíček si tam můžete vyzvednout většinou 7 dní v týdnu. Pokud máte napilno, balíček na vás počká až 7 dní.

Do výdejního místa můžete také přesměrovat balíček v DPD Kurýrovi.

4. Tvoříme kolem sebe svět, v jakém chceme žít

Víme, že i auto plné radosti zatěžuje životní prostředí oxidem uhličitým. Proto v rámci našeho programu DrivingChange™ pečujeme o přírodu, přicházíme s ekologickými způsoby doručování ve městech a věnujeme se i inovacím a dobročinnosti. Více o našem programu.

Doma už léta podporujeme neziskové organizace SvětluškaArkadie. Pomáháme jim s přepravou a každý rok pro ně pořádáme sbírky.

5. Bereme karty, pokud s tím souhlasí e-shop, kde jste nakoupili. Úsměvy bereme vždycky

Každý náš kurýr má v kapse terminál pro platební karty. Dobírku můžete zaplatit kartou nejen u něj, ale i v několika výdejních místech Pickup a stejně tak i na našich depech.

6. Kdyby cokoli, můžete se na nás obrátit

Na lince 225 373 373 a e-mailu info@dpd.cz nás zastihnete každý pracovní den od 7:00 do 18:00.

fhkF54WEeU